Sayfa Oluşturma Kuralları

1.    Kullanıcılar yalnızca resmen kendilerine ait işletme/hizmetler hakkında tanıtım sayfası açabilir, ilan oluşturabilirler.

2.    Tanıtım Sayfasında ve açıklama bölümünde sadece hizmetler/ürünler hakkındaki bilgiler yer almalıdır. Belirtilen bölümlerde reklam içerikli yazı yazılmaması, link eklenmemesi gerekmektedir. Tanıtım sayfalarında ve ilanlarda TC Kanunlarına gore tanıtılması yasak olan ürünlerin tanıtımı yapılamaz. 

3.    Yayınlanmak istenen sayfalarda kullanılan fotoğraflar ve videolar verilen hizmete / ürüne ait olmalıdır.

4.    Belirtilen kriterlerde doğru bilgiler yer almalıdır.

5.    Eklenen fotoğrafların içeriğinde firma logoları veya farklı e-ticaret web sitelerinin link ya da isimleri, ürüne ait fotoğraf yerine kampanya yazısı vb. görselleri yer almamalıdır.

6.    Sistem içerisindeki farklı bir kullanıcının ilanının fotoğrafı / fotoğrafları kullanılmamalıdır.

7.    Her kullanıcı fitnessonline.net’de bir işletmeye ait sadece bir tanıtım sayfası açabilir.

8.    Sayfaların açıklama bölümlerinde web sayfası, mail adresi ve firma iletişim bilgilerine yer verilmemelidir. Telefon numarası ve kullanıcı adı sadece ilgili bölümünde yayınlanmalıdır. 

9.    Kullanılan resimler işletme ile ilgili olmalıdır. Başka işletmelere ya da hak sahibi üçüncü kişilere ait resimler ile ilgili sorumluluk sayfaya resmi ekleyen işletmeye aittir. Resim alanlarında stockphoto olarak adlandırılan resimler kullanılamaz. 

10.    Kural dışı sayfa açan kullanıcıların üyelikleri Argedan tarafından askıya alınabilir. Sayfalarda yayınlanan bilgi, resim, içerik vb. Verilerden dolayı Argedan’ın uğrayacağı her türlü zararın tazmini sayfa sahibinden karşılanacaktır. www.fitnessonline.net’e üye olan tüm kullanıcılar yukarıda belirtmiş olduğumuz kurallara uymayı kabul ve taahhüt etmiş sayılır.